Güncel Amiral Gemileri Karşı Karşıya!

Güncel Amiral Gemileri Karşı Karşıya!

0
PAYLAŞ

MWC 2017’de tanıtılan akıllı telefonlarla birlikte pazarda rekabet iyice kızıştı. Apple, Samsung, LG, Google, OnePlus derken tüketicilerin tercih yapması zorlaştı. Bu rekabette yer alan güncel amiral gemileri karşı karşıya geliyor!

Amiral gemisi akıllı telefonlarda kullanıcıların cihazları satın almadan önce bir çok kriteri bulunuyor. Ekran boyutu, kamera, işlemci, RAM, batarya kapasitesi gibi bir çok öncelikli nokta mevcut. Bakalım güncel popüler amiral gemisi modelleri bizlere bu konularda neler sunuyor.

Ekran

Akıllı telefonlarda özellikle son dönemde tüketicilerin oldukça ilgisini çeken çerçeve oranı düşük amiral gemisi modellerde Samsung Galaxy S8+’la öne çıkıyor. Neredeyse sıfıra yakın çerçevesi ile cihazın 6.2 inç ekrana sahip olmasına rağmen kullanım konusunda Galaxy S8+ oldukça başarılı.

İşlemci

Konu işlemci olduğunda bir çok amiral gemisi Qualcomm’dan destek alıyor. Bu konuda Apple ve Samsung rakiplerinden ayrılarak kendi ürettiği işlemcileri kullanıyor. LG G6 ise 2017 yılında tanıtılmasına rağmen Snapdragon 821 işlemcisi ile bekleyenlere hayal kırıklığı yaşatmış durumda.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK