GTA Online: Further Adventures In Finance And Felony Güncellemesi Geldi

GTA Online: Further Adventures In Finance And Felony Güncellemesi Geldi

0
PAYLAŞ

unnamed (5)

YENİ YER DEĞİŞTİRMELİ HASIM MODU
Olanlar ve Olmayanların diyarındaki bu Hasım Modu sayesinde agresif sosyal tırmanış şansı elde edebilirsiniz. Kazananlar takımı başarıyı garantilerken, Kaybedenler takımı başarısızlığa mahkumdur ve bu ikisi arasında geçiş yapmanın yalnızca tek bir yolu vardır: bir Kazananı acımasızca öldürüp yerine geçmek. Ayrıca bu yeni Hasım Modunu denerken bu hafta boyunca Duble RP kazanacağınızı da hatırlatalım.

ETKİNLİK HAFTASI BONUSLARI (7 – 13 HAZİRAN)

Bugün başlayıp 13 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek Further Adventures In Finance And Felony Bonus Haftası sayesinde Organizasyonunuz için sağlam temeller atabilirsiniz. Bu hafta GTA Online’a giriş yaparak Pastel Yeşil Pijama ve Pastel Yeşil Robdöşambr açabilecek, ayrıca Warstock Cache & Carry’den Buzzard Attack Chopper ve Kargo sevkiyatlarınızda ve Organizasyonunuzu gözlerden uzak tutmakta size yardımcı olacak Lester ve Merryweather hizmetleri için %25 indirim alabileceksiniz. Yine Ammu-Nation’daki %25 indirim sayesinde Organizasyonunuzu çeşitli silahlar ve cephanelerle doldurabileceksiniz:

  • Karbin, Hücum ve Kompakt Tüfekleri
  • Makineli Tabanca
  • SMG
  • Ağır Pompalı Tüfek
  • Savaş Savunma Silahı
  • Tüm Cephaneler
  • Silah Renkleri ve Aşınma Desenleri
  • Vücut Zırhı
  • Paraşüt Çantaları ve Kumaşları

SOSYAL KULÜP ÇEKİLİŞLERİ

Yönetim Ofisi suç ganimetleri ile dolu olmadıkça tamamlanmış sayılmaz. Tonlarca suç baronu eşyası ile dolu Sosyal Kulüp Yönetici Eşyaları Çelişkisi’nde şansınızı deneyin. Aracınıza GTAV araç parfümü asın, üzerinize şık bir Grotti Polo çekin, GTAV Soundtrack Plağınızı dinlerken resmi GTAV Krom Zippo çakmağınızla puronuzu yakın, GTAV Altın Külçe USB, iFruit Fare Altlığı ve Epsilon Kağıt Ağırlığı ile ofis masanızı süsleyin, GTAV Kitchen Timer ile buzdolabınızı o zor kazandığınız parayla dolduracağınız bir kasaya dönüştürün. Girmek için hemen Sosyal Kulüp Etkinlikler Sayfasını ziyaret edin.

 GTA$1M CEO SNAPMATIC YARIŞMASI
Suç basamaklarını tırmanışınızı doğru düzgün fotoğraf belgesiyle kutlayın ve CEO Snapmatic Yarışması ile portföyünüzü GTA$1M ekleyin. Katılmaya hak kazanacak fotoğrafların bugün ile 13 Haziran Pazartesi günü arasında yayınlanmış olması ve Further Adventures in Finance and Felony’den içerik bulundurması gerekir. Ayrıca fotoğraflarınıza Sosyal Kulüp’te “CEO” etiketi eklemeyi de unutmayın.

 

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK