GTA Online: Further Adventures In Finance And Felony Güncellemesi Geldi

GTA Online: Further Adventures In Finance And Felony Güncellemesi Geldi

0
PAYLAŞ

PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa çıkan GTA Online: Further Adventures in Finance and Felony ile Los Santos ve Blaine County’nin en büyük suç patron olma yolundaki görevinize devam edin. CEO olarak VIP olmanın getirdiği tüm özel yeteneklerin keyfini çıkarırken, SecuroServ’in patentli Özel Kargo Ağı gibi karaborsa fırsatlarını kullanarak şehir çapında kanun dışı mallar satın alıp satabilecek ve böylece yepyeni pazarlara erişebileceksiniz.

unnamed

YÖNETİCİ SUİTİ
Operasyonlarınızı yürütmek için şanınıza yaraşacak bir yönetici ofisine ve yetenekli İş Ortaklarına ihtiyacınız olacak. Dynasty 8 Executive Realty, SecuroServ ortaklığıyla suç kariyerini benimsemiş olanlara özel yeni delüks ofis suitlerini sunar. Bu mimari başyapıtlarda tam zamanlı asistan, helikopter pisti, toplantı odası, Don’t Cross the Line arcade oyunu ve işe çıkmadan önce mükemmel silah seçimlerinizde yardımcı olacak Silah Dolabı gibi opsiyonel depolama alanları bulunuyor.

Yönetici ofisi SecuroServ Özel Kargo özel erişim sunduğundan Depolara yatırım yapacak ve şehirde nadir ve egzotik ürün ticareti yapabileceksiniz. Tüm Özel Kargolarınız Depolarda saklanacak ve depolama alanı çok değerli olduğundan envanterinizi zekice yönetmeniz ve fiyatlar en iyi durumdayken mallarınızı satmanız gerekecek.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK