General Mobile Discovery İçin Android 4.4 Geliyor

General Mobile Discovery İçin Android 4.4 Geliyor

1
PAYLAŞ

General Mobile Discovery için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi yakında kullanıcılara dağıtılmaya başlanıyor.

General Mobile’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sunduğu ve uygun fiyatlı başarılı telefonlardan biri olan Discovery için General Mobile birçok farklı güncelleme sunmuştu. Kullanıcıların isteklerine göre hazırlanan güncellemeleri sunan General Mobile’nin Genel Müdürü Muzaffer Gölcü tarafından açıklanan bilgilere göre Nisan ayı içerisinde Android 4.4 KitKat güncellemesi dağıtılmaya başlanacak. Android 4.4 ile gelen güncellemelere de kavuşacak GM Discovery‘de çeşitli sorunlar giderilecek. Kullanıcılara sundukları güncellemeler ile takdirleri toplayan General Mobile’nin ayrıca General Mobile Elite ve Discovery 2 modelleri de merakla beklenmekte.

 

general_mobile_discovery_android_4.4_scroll

 

Kullanıcıların geri dönüşlerine göre güncellemeleri şekillendiren firmanın üst seviye modeli olan Discovery Elite modelinin de Qualcomm ile yaşanan sorunlardan dolayı Snapdragon 801 işlemcisi yerine Snapdragon 800 işlemcisini kullanmak zorunda kaldıklarını ve bu ürününde Mart ayında satışa sunulacağı açıklandı. Ayrıca General Mobile Discovery için Android 4.4 KitKat güncellemesi yanında halen güncellemelerin devam ettiği, kamera düzenlemeleri, bildirim ışığı gibi özelliklerinin ekleneceği ve sorunların giderileceği güncellemeler de gelecek.

Warner Bros’dan Minecraft Filmi

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

  1. Almadan önce baya düşündüm aksam mi diye bi deneyim dedim aldim tel harikulade güncellemeler super. Pişman olmadim hic. Bildirim isigi özelliğinde güzel oldu.

BİR CEVAP BIRAK