General Mobile’dan Yeni Android’li

General Mobile’dan Yeni Android’li

0
PAYLAŞ

General Mobile, Fox modeli ile hem dokunmatik, hem Qwerty klavyeli ilk Android telefonu bir kampanya ile satışa sunuyor. “Androidsiz Kimse Kalmayacak” kampanyası süresince eski telefonu 200TL’ye sayan General Mobile, Fox’u 699TL yerine 499TL’ye tüketicisiyle buluşturuyor.

Dokunmatik ekran ve Qwerty klavyeyi buluşturan, push mail desteği ile tüm fonksiyonları cebinize sığdıran General Mobile Fox, Android 2.2 ile geliyor. Ergonomik tasarımı dokunmatik kapasitif ekranı ile General Mobile Fox, Google Android Market ve Slideme uygulama marketi, Exchange Push email desteği, sosyal ağlara kolay ulaşım seçenekleri ile aradığınız tüm ayrıcalıkları Android kullanım keyfi ile sunuyor.

Siyah ve beyaz iki renk alternatifi ile satışa sunulan General Mobile Fox, 9.9mm inceliğinde 2.6 TFT kapasitif dokunmatik ekran, 3G internet dağıtma özelliği, wi-fi, bluetooth, google map, latitude, richpad ve navigasyon özelliklerine de sahip.

General Mobile’ın Andorid kullanmayan kimse kalmaması ve bu keyfi herkesin yaşaması için başlattığı kampanya ile piyasa değeri 699TL olan General Mobile Fox, kısa bir süre için büyük bir kampanya avantajı sağlıyor. Kampanya süresince eski telefonunuz 200TL’ye sayılıyor ve General Mobile Fox 499TL’ye sizin oluyor.

General Mobile’ın yeni modelleri

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK