General Mobile’dan Yeni Android

General Mobile’dan Yeni Android

3
PAYLAŞ

General Mobile, Ultimate Slim 4GB modelini piyasaya sundu. Ultimate Slim 4GB 499 TL’lik fiyatı ile Android telefonları daha çok sayıda kullanıcıya ulaştıracak.

 

Ultimate Slim’in 4GB’lik modeli, 3G ve 7.2MB/s hızındaki internet bağlantısı ile kişisel bilgisayarlardaki  bağlantı hızı ve kolaylığını mobil dünyaya taşıyor. Ultimate Slim 4GB’de bulunan Wi-Fi Hotspot özelliği internet hizmetini birden fazla kullanıcı ile paylaşmayı mümkün kılıyor ve exchange desteğinden  yararlanılarak e-postalar anlık olarak alınıp gönderilebiliyor.  Yetenekli Ultimate Slim 4GB bir akıllı telefon için oldukça ekonomik bir pil tüketimini ve fiyat avantajını da beraberinde sunuyor.

iPhone 4S ve Galaxy Nexus karşı karşıya

İçindeki Android Gingerbread yazılımı sayesinde de Facebook, Twitter, YouTube, Angry Birds, Skype, Whats App ve Google Map gibi uygulamalar yüklenebilecek ve menüler arasında çok daha hızlı geçişler yapılabilecek.

Telefonla beraber 4GB’lik hafıza kartı da hediye olarak veriliyor.

General Mobile’ın telefonlarını başarılı buluyor musunuz?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

3 YORUMLAR

  1. tasarımı gerçekten çok iyi. ben kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. internette çok hızlı, bana hiç sorun çıkarmıyor. almak isteyen arkadaşlara öneririrm

  2. sakın almayın aldm suya düştü yapılır dediler gndrdm ekranından bulamamşlar garantiye gndrdm garnti 400 tl istedi çok pişmanm aldgma nokia fln alsydm tamiri daha kolay ollurdu

BİR CEVAP BIRAK