General Mobile’dan 3 Yeni Model

General Mobile’dan 3 Yeni Model

0
PAYLAŞ

Cep telefonu pazarına yeni bir hareket getirmeye hazırlanan General Mobile, “smarter phone” dönemini başlatıyor. General Mobile, düzenlediği basın toplantısı ile “Smarter Phone” konseptini ve bu segmentte yer alan 3 yeni modeli T3, S3 ve Q3’ü tanıttı.

T3, S3 ve Q3 model isimleri sunulan yeni General Mobile modelleri, “smarter phone” kategorisinin dokunmatik, kayan kapaklı ve qwerty klavye tiplerindeki ilk ürünleri. Bu segmentte 2011 yılında yeni modellerle kullanıcıları buluşturacak olan General Mobile, 2011 ikinci yarısında yoğun ilgi gören Swarovski taşlı tasarım telefonu DST Diamond’ın, Limited Edition serisini, qwerty klavyeli modelini ve dokunmatik ekranlı modelini satışa sunacak. Ayrıca General Mobile’ın 2011 yılında satışa sunacağı diğer ürün gurupları arasında tablet PC de yer alıyor.

General Mobile T3

T3, geniş ekranlı şık bir dokunmatik telefon olmanın ötesinde, güçlü bir içerik ile birlikte beğeninize sunuluyor. Böylelikle T3 kullanıcıları GetJar uygulama marketi üzerinden 5.000’e yakın strateji, yarış ve dövüş benzeri oyun, gazete, video izleme gibi ilgi çekici uygulamalardan kolaylıkla yararlanabiliyor.

2.8″ dokunmatik LCD ekranıyla dikkatleri üzerine toplayan T3, gelişmiş multimedya özellikleri, 3.2 Megapiksel kamerası, 3G görüntülü görüşme sağlayan ön kamerası ve 11.5mm inceliğindeki şık tasarımıyla sizleri görsel bir şölene davet ediyor. GM T3’ün geniş ve dokunmatik ekranı ve kolay kullanımlı widget özelliği ile Facebook, Twitter gibi sosyal ağları rahatça kullanabilir, sallayarak şarkı değiştirme, ters çevirerek arama sırasında telefonu susturma gibi birçok güncel uygulamadan yararlanabilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK