Gear S2’ye Altın Pembe ve Platin Seçenekleri Eklendi

Gear S2’ye Altın Pembe ve Platin Seçenekleri Eklendi

0
PAYLAŞ

Samsung’un dairesel arayüzlü son nesil akıllı saati Gear S2’ye Amerika’da altın pembe ve platin renk seçenekleri eklendi.

Gear S2'ye Altın Pembe ve Platin Seçenekleri Eklendi

Giyilebilir pazarda henüz söz sahibi olamamış olsa da, kullanıcıların en çok ilgisini çeken cihazları piyasaya sürmeyi başaran Samsung, geçtiğimiz dönemde yeni Gear S’i tanıtarak eski dikdörtgensel arayüzlü saatleri bırakıp, daha çok klasik saate benzeyen şık ve işlevsel saatleri beğeniye sundu. Dönebilen bezel çerçevesi, Tizen işletim sistemiyle öne çıkan Gear S2’ye dün bir süredir beklenen 2 yeni renk seçeneği eklendi. Aslında geçen ay bu renkler Samsung tarafından  doğrulanmıştı, ancak yeni yeni pazarda kendini göstermeye başladı.

Bu senenin eylülünde iPhone 6S ile birlikte patlama yaşayan ve rose gold denen altın pembe (roze altın) rengin hemen her cihazda kullanılmaya başladığını görmekse mümkün. Apple da önümüzdeki dönemde bu rengi iPad ve Macbook’lar için kullanmaya başlayacak. Gear S2 Klasik modeline eklenen renkler şimdiden ilgi çekmeye başladı. Önümüzdeki aylarda renk seçeneklerinin ülkemize gelmesi de olası.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK