Gear S2 iPhone Desteği Vermeye Başladı

Gear S2 iPhone Desteği Vermeye Başladı

0
PAYLAŞ

Uzun zamandır Gear S2’nin iOS cihazlara destek vereceği konuşuluyordu. Nihayet beklenen destek Samsung tarafından geldi.

Gear S2 iPhone Desteği Vermeye Başladı

En iyi akıllı saat alternatiflerinden birisi olan Gear S2, şimdilik sadece Amerikalı operatör Verizon’la sınırlı olsa da iPhone desteğini vermeye başladı. Akıllı saat, 24 mart itibariyle R730VVRU1BPC1 sürümüne yükselerek iOS 8.4 veya üzerindeki telefonlara destek vermeye başladı.

Böylece Apple platformu, Apple Watch dışında önemli bir alternatif kazandı. Peki bir iPhone kullanıcısı için Gear S2 neden iyi bir alternatif? Aslında bunun birçok cevabı var. Yuvarlak ekran, hiçbir yerde olmayan dönebilir çerçeve, daha iyi pil ömrü ve daha da önemlisi daha uygun fiyat.

Halihazırda Gear S2’nin iki farklı modeli bulunuyor. Birisi Sport olarak adlandırılan uygun fiyatlı model, diğeri ise uluslararası kayış standartlarına uygun deri kayışlı model.

Giyilebilir teknolojinin en iddialı ürünlerinden biri olan Gear S2 ülkemizde Sport modeliyle 899 TL’den, Klasik modeliyle 999 TL’den satışta bulunuyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK