Gameloft Oyunlarının Ebatları Ufalıyor

Gameloft Oyunlarının Ebatları Ufalıyor

0
PAYLAŞ

Gameloft da teknolojiyi en yakından takip eden firmalardan biri olarak yeni dizayn oyunlarını, ortalama 15 MB’lık ebatlarda sunuyor.

Gameloft da teknolojiyi en yakından takip eden firmalardan biri olarak yeni dizayn oyunlarını, ortalama 15 MB’lık ebatlarda sunuyor. 3G internet bağlantısıyla bu oyunlar 10 saniyeden daha kısa zamanda inidirilebiliyor olcaklar. Bu sayede oyunlar dilediğiniz her yerden kolayca indirilebiliyor olcak. Oyuncuların zaman zaman Gameloft oyunlarının cep telefonlarında kapladığı alandan şikayetçi olanlar bu habere oldukça sevinecek.

gameloft
Dünya genelinde mobil oyuncuların sayısı artıyor ve Gameloft’un da bu bağlamda oyunlarını herkese ulaştırılabilir kılması oldukça önemli. Gameloft’un yeni geliştirdiği line bazı düşük çözünürlüklü telefonlara da uyum gösterecek. Ama Gameloft görüntüdeki kalitesinden ödün vermeyerek, yüksek kaliteli oyunları da saedece ebatlarını küçülterek sizlere sunmayı hedefliyor.

Eylül ayı itibariyle boyutta küçük, eğlencede büyük olarak gelen ilk oyun Green Farm 3 oldu. Oyun amcanızdan miras kalan eski malikaneyi işletme göreviyle başlar ve tamamlamanız gereken birçok görev ile devam eder. Green Farm 3’ün geliştirilmiş sosyal özelikleri sayesinde diğer oyuncuları komşu olarak tanımlayıp, hedefinize ulaşmanızda yardım isteyebilirsiniz. Green Farm 3’ün boyutu sadece 13,5 MB. Green Farm 3’den sonra macera türündeki oyun Dragon Mania sizlerin beğenisine sunulacak ikinci oyun olacak.

iOS 7′nin Siri’si, Android 4.3 Sesli Aramaya Karşı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK