Galaxy S7 ve S7 Edge’in Fiyatları Açığa Çıktı

Galaxy S7 ve S7 Edge’in Fiyatları Açığa Çıktı

0
PAYLAŞ

Samsung’un 21 şubatta tanıtılacak olan amiral gemisi modelleri Galaxy S7 ve S7 Edge’in fiyatları belli oldu. Tepe model cep yakacak.

Galaxy S7 ve S7 Edge'in Fiyatları Açığa Çıktı

Samsung, 21 şubata ve Mobil Dünya Kongresine odaklanmış durumda. Her sene yaptığı gibi #TheNextGalaxy sloganı ile 21 şubat tarihi gösteren Güney Koreli şirket, bir nevi cihazlarının o tarihte tanıtılacağı resmen duyurmuş oldu. Bugüne kadar iki amiral gemisi telefonun pek çok özelliği ve fotoğrafı sızdırıldı, basınla paylaşıldı. Bu kez de iki modelin fiyat bilgisi gün yüzüne çıktı.

Yeni ortaya çıkan iddialara göre Galaxy S7’nin fiyatı 700 euro, Galaxy S7 Edge’in fiyatı ise 800 euro olacak. Ülkemiz fiyatı ne olur söylemek mümkün değil ancak uygun bir fiyat etiketine sahip olmayacağı bu bilgilerle kesin. Bunun yanında bölgelere göre belli bir fiyat farkı olabilir. Zira bildiğiniz üzere Samsung, S7’de Exynos 8890 ve Snapdragon 820’yi kullanacak. Yani farklı bölgelere farklı çipset sunacak. Tepe modelin beklenen teknik özelliklerini hatırlamak gerekirse; 5.1 inç Quad HD ekran, 4 GB RAM, 32 GB depolama, microSD kart girişi (geri dönüyor), 12 MP arka ve 5 MP ön kamera. S7 Edge ise hemen hemen aynı özelliklerle gelecek. Farklı olarak model  5.5 inç ekrana sahip olacak ve dev bir pille gelecek.

Telefonun lansman tarihi kesin olarak 21 şubat, ancak ön sipariş tarihi de ortaya çıktı; o da Avrupa ve Amerika pazarı için 11 mart olarak belirlenmiş durumda.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK