Galaxy S7 Edge Olimpiyat Oyunları İçin Hazır

Galaxy S7 Edge Olimpiyat Oyunları İçin Hazır

0
PAYLAŞ

MWC 2016’da tanıtılan ve büyük beğeni toplayan satış rakamları ile de Samsung’un yüzünü güldüren Galaxy S7 Edge olimpiyat oyunları için tasarımsal anlamda güncellendi.

gsmarena_002

Bildiğiniz gibi S7 Edge Exynos 8890 işlemciye sahip, 4GB LPDDR4 RAM ile desteklenen cihazın performans konusunda zirveye oynadığını söyleyebiliriz. 12MP çözünürlükte ve F1/7 odak açılıklığına sahip kamerası gece çekimlerinde de oldukça başarılı. 2K (QuadHD) 1440×2560 pixel çözünürlükteki Super AMOLED ekranı ile göz kamaştıran Samsung S7 Edge ise 5.5 inç büyüklüğünde ekrana sahip.

Olimpiyat oyunlarının resmi sponsoru olan Samsung’un son amiral gemisi modeli S7 Edge’nin olimpik versiyonu sızdırıldı.
Kısa bir süre önce Batman temalı sürümü tanıtılan S7 Edge’nin olimpiyat versiyonu da oldukça şık bir tasarıma sahip.
Ana menü tuşu ve hoparlör çevresi sarı çerçeveyle çevrilen cihazın kamera çerçevesinde ise mavi renk dikkat çekiyor. Kırmızı güç tuşu ve yeşil ses tuşları da güncellenen detaylar arasında yerini alıyor ayrıca cihaz olimpiyat teması, duvar kağıtları ve zil sesleri ile karşımıza çıkıyor. Cihazın arka tarafında ise olimpiyat oyunları logosu yer alıyor.
Tıpkı Batman versiyonunda olduğu gibi cihazın VR gözlük ve ekstra ekipmanları ile birlikte satışa sunulması bekleniyor. Brezilya’nın Rio kentinde düzenlenecek olimpiyat oyunlarının başlangıcında tanıtılması beklenen cihazın fiyatı ile ilgili herhangi bir bilgi henüz mevcut değil.
Batman sürümünün fiyatı göz önüne alındığında bu modelin fiyatının da hayli yüksek olacağını söyleyebiliriz.
Bu arada cihazın tüm kullanıcılar için mi yoksa Olimpiyatlara katılacak sporcular için mi tasarladığı henüz bilinmiyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK