Samsung Galaxy S7 Edge İçin Önemli Güncelleme Yayınlandı

Samsung Galaxy S7 Edge İçin Önemli Güncelleme Yayınlandı

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S7 Edge için önemli güncelleştirme yayınlandı. 3.32 MB’lık Galaxy S7 Edge güncellemesi acil notuyla paylaşılıyor.

samsung-galaxy-s7-edge

Güney Koreli Samsung, geçtiğimiz ay MWC 2016 kapsamında yeni amiral gemisi akıllı telefonları Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’in tanıtımını gerçekleştirdi. Fuar sonrasında bölgelere bağlı olarak siparişlere açılan her iki akıllı telefon da teknoloji marketlerinde raflara çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak, Galaxy S7 Edge için ilk güncelleme yayınlandı bile. Galaxy S7 Edge’i satın alan kullanıcılar 3.32 MB’lık bir acil güncellemeyle karşı karşıya gelecek.

Güncellemeye dair herhangi bir açıklama yapılmıyor. Ancak, ‘Edge Screen’ şeklinde eklenen notta güncelleştirmenin acil olduğu vurgusu yapılıyor. Dolayısıyla akıllı telefonu satın alan kullanıcıların hızlı şekilde bu güncelleştirmeyi yapması öneriliyor. Normal şartlarda telefonu yeni satın alanlara özel olarak bir bildirimle bilgi verilecek. Ancak, güncelleştirme bildirimi gelmeyen kullanıcılar Ayarlar üzerinden Yazılım Güncelleştirme seçeneği sayesinde kontrol yapabilirler.

Önümüzdeki günlerde Samsung’un bu 3.32 MB’lık güncelleştirme için herhangi bir açıklaması yapması durumunda yeni bir haberle diğer detayları aktaracağız. Ancak şimdilik, az önce de belirttiğimiz gibi güncelleştirmeye dair herhangi bir içerik açıklaması yok.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK