Galaxy S6 ve S6 Edge İçin MicroSD Kartlı Kılıf

Galaxy S6 ve S6 Edge İçin MicroSD Kartlı Kılıf

0
PAYLAŞ

Incipio firmasının Galaxy S6 ve S6 edge modelleri için geliştirdiği Offgrid isimli yeni kılıf, telefona ekstra pil ve depolama seçenekleri sunuyor.

galaxy-s6-offgrid-1

Aksesuar ve kılıf çözümleriyle bilinen Incipio firması Samsung’un 2015 yılı tepe modelleri Galaxy S6 ve S6 edge için Offgrid isimli yeni bir kılıf duyurdu. S6 serisinin narin yapısını dış etmenlere karşı koruyan kılıfın öne çıkan çeşitli özellikleri mevcut. Bunlardan ilki kılıfın ince profiline rağmen içerisinde 3700 mAh kapasiteli bir pilin yer alması. Galaxy S6 modellerinin 2550-2600 mAh seviyesindeki pillerini düşününce kılıfın 2 kattan daha fazla kullanım süresi sunduğu söylenebilir. Qualcomm’un Quick Charge 2.0 teknolojisine de destek veren Offgrid kılıf bu sayede hem telefonun hemde kılıfın içerisindeki pilin çok daha kısa sürelerde şarj olmasını sağlıyor.

galaxy-s6-offgrid-2

Offgrid kılıfın bir diğer önemli özelliği de telefon için ekstra depolama alanı sunması. Kılıfla telefon arasında kalan özel bölümde yer alan MicroSD kart yuvası sayesinde telefonunuza 128 GB’a kadar ekstra depolama alanı kazandırabiliyorsunuz. Bu dikkat çekiçi özelliklere sahip kılıfın satış fiyatı ise 89$ olarak belirlenmiş.

Galaxy S6 Edge Plus’ın Özellikleri Belli Oldu

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK