Galaxy S5 için Deezer Premium 6 Ay Ücretsiz

Galaxy S5 için Deezer Premium 6 Ay Ücretsiz

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S5 sahiplerine Dropbox haricinde Deezer 6 ay ücretsiz!

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S5, geçtiğimiz günlerde ülkemizde lansmanı gerçekleşmiş ve satışa sunulmuştu.

16 GB‘lik modeli 2.199 TL ve 32GB‘lik modeli 2.299 TL‘den satışa sunulan Galaxy S5 sahipleri için Deezer Premium, 6 ay boyunca ücretsiz olarağı açıklandı. Daha önceden bulut depolama hizmeti olan Dropbox için bedelsiz depolama imkanı sunan Samsung şimdi de Galaxy S5 modelini satın alan kullanıcılar için müzik platformlarından biri olan Deezer ile ilgili yeni bir özelliği açıkladı.

 

galaxy_s5_deezer_scroll

 

Yapılan açıklamaya göre Samsung Galaxy S5 sahipleri Deezer‘ın Premium üyeliğine 6 ay boyunca ücretsiz olarak sahip olacak. Bu sayede dilediğiniz her yerde internet bağlantınız sayesinde müzik dinleyebileceksiniz.

Eğer Galaxy S5 sahibi iseniz yapmanız gereken Deezer uygulamasını Google Play Store’den indirmek. Daha sonra uygulama algılıyor ve sizi üyelik sayfasına yönlendiyor. Bilgilerinizi girdikten sonra kendinize yeni bir üyelik oluşturabilir veya farklı şekillerde giriş yaparak Galaxy S5 cihazınında 6 ay boyunda Premium üyeliğe ücretsiz olarak sahip olabiliyoruz.

Sınırsız ve reklamsız sevdiğiniz tüm müzikleri dinleyebildiğiniz Deezer Premium ile çevrimçi olarak müzik denleme fırsatı sizleri bekliyor. Samsung’un kullanıcıları memnun eden hizmetlerden biri olarak görünüyor.

Galaxy S5, Galaxy S4′ten Daha Çok Sattı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK