Samsung Galaxy S5 Active Gelebilir

Samsung Galaxy S5 Active Gelebilir

0
PAYLAŞ

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Samsung Galaxy S5 bilindiği gibi su geçirmez olmasına rağmen su ve toz geçirmeyen Galaxy S5 Active modelinin üzerinde çalışmaların sürdürüldüğü söylenmekte.

Samsung’un MWC 2014 etkinliğinde Unpacked 5 etkinliğinde görücüye çıkardığı amiral gemi modeli Galaxy S5’de 1 metrede yarım saat boyunca su altında kalma yeteneği olan IP67 sertifikası yer almaktaydı. Ortaya çıkan haberlere göre Galaxy S5 Active modelinin iddiaları gelmeye başladı. Suya ve toza dayanıklı versiyon olan Galaxy S5 Active son olarak @evleaks tarafından desteklendi. İddialara göre SM-G870 kod adına sahip bu model AT&T gibi operatörler ile satışa sunulacak.

Samsung_Galaxy_S5_Active_scroll

Sağlamlaştırılmış bir kasaya sahip olması beklenen bu modelde 1.5 metrede bir saatten fazla dayanıklı olan IP68 sertifikasına sahip olacağı söylenmekte. Bu da Sony Xperia Z2 ile bu konuda aynı seviyede olacağını göstermekte. Samsung Galaxy S5 Active modelinin donanım konusunda Galaxy S5 ile çok benzer özelliklere sahip olması beklenen bu model hakkında gelecek bilgiler bakalım neler olacak.

Samsung Galaxy S5 İlk Senin Olsun!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK