Galaxy S3’ün İlgi Çekici Özellikleri

Galaxy S3’ün İlgi Çekici Özellikleri

3
PAYLAŞ

Beklenen an geldi çattı ve Samsung Galaxy S3’ü duyurdu. Bu birçok kullanıcı için iyi bir haber çünkü Samsung’un amiral gemisi gerçekten güçlü özelliklere sahip. Peki ama sadece donanımsal özelliklerle kendini rakiplerinden sıyrabilir mi?

Firmalar arasındaki rekabet en çok tüketicilere yarıyor. Bu amansız yarış için tüm üreticiler cihazlarını farklılaştırarak pastadan en büyük dilimi kapmaya çalışıyorlar. Peki ya GS3 bu konuda neler vaat ediyor? İşte GS3’ün ilgi çekici özellikleri;

1- Smart Stay

Bu özelliği kısa bir süre önce söylenti başlığı altında duymuştuk fakat görünüşe göre artık bir söylentiden ibaret değil. Bu özellik sayesinde S3, ön kamerasını kullanarak sizi tanıyor. Üstelik bu özellik hiçbir zaman bekleme moduna geçmiyor yani siz uzun süre telefona dokunmamış olsanız bile sistem sürekli aktif halde. Bu özelliğin tek merak konusu olan yanı ise pil konusunda herhangi bir sıkıntıya yol açıp açmayacağı.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

3 YORUMLAR

  1. 4.8” lik telefona pantolonda özel yer yaptırmak lazım terzie heralde 😀 samsung iyi hoş yapıon da şu ekranı her yeni telefon cıkardıgında nie büyütüosun anlamyorum 3.7”-4” arası yapsana bütün telleri sen 😀 millet neresine sokucak bu teli Allah aşkına

  2. mehmet kardeş sen sanırım ne 4s kullandın ne de S2 . Bende şu an 4s var ve öyle memnunum ki anlatamam. bazen hala bakıyorum forum sitelerine s2 ile 4s i karşılaştırıp hala s2 yi övenler var. s2 nin tek özelliği ekranının çok çok büyük olması -ki bu bence avantaj değil dezavantaj- öyle ki avcuna oturmayan bi telefonla ne yapıcaksın bilmiyorum. işlemci hız UYGULAMA her yönüyle dikkatli incelersen 4s in çok daha iyi oldugunu görürsün. apple store gibi birşey varken android uygulamalarını kimse övmesin. hem sen orjinali olsun mu istersin yoksa özentisinin mi olmasını istersin. steve jobs’un ölmeden önceki tek savaşı android in çalıntı oldugunu ispatlamaktı. android in neresine bakarsan ios kokusu alıyosun. ve de ios androidten daha eski oldugu için. Kimse bana s2 yi övmesin.

BİR CEVAP BIRAK