Galaxy S3 ve Note 2 için Android 4.4 KitKat Geliyor

Galaxy S3 ve Note 2 için Android 4.4 KitKat Geliyor

1
PAYLAŞ

Samsung Galaxy S3 ve Note 2 için Android 4.4 KitKat güncellemesi test ediliyor.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un cihazları için Android 4.4 KitKat güncellemelerini sunmaya devam ediyor. Eski olarak gösterebileceğimiz 2012 model Galaxy S3  ve Note 2 modelleri geçtiğimiz yıl Android 4.3 Jelly Bean‘a güncellenmişti. Bu iki modelin Android 4.4 KitKat güncellemesi merakla bekleniyordu. Nihayet yeni güncelleme için bilgiler gelmeye başladı.

 

Galaxy S3 ve Note 2 Android 4.4 Kitkat

 

 

Samsung’un ikinci nesil phablet modeli ve Galaxy S ailesinin satış rekorları kıran üçüncü nesil akıllı telefon modeli Galaxy S3  için güncellemenin test edildiği bilgisi ortaya çıktı.

Ne zaman yayınlanacağı hakkında net tarih bulunmasa bile Galaxy Note 2 için en geç Nisan ayı sonunda ve Galaxy S3 için ise Nisan sonu veya Mayıs başı Android 4.4 KitKat güncellemesinin yayınlanacağı söylenmekte.

Ayrıca bu güncelleme tarihlerinin Samsung’un ana vatanı Kore için geçerli olduğunu ve güncellemenin bu bölgeden başlayarak yakın süre içinde diğer ülkelerde yayınlanacağı bildiriliyor. Kullanıcıların heyecanla beklediği güncellemenin diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de yayınlanması bekleniyor.

Unreal Engine 4 Windows Phone’a Geliyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

  1. Sasirilcak bisey yok samsung yok saatiydi yok tabletyidi bir suru alet cikariyor.bunlarin uyum sorunu icin bunu yapmak zorunda zaten.en cik sattigi telefinlarini dislarsa oda dislanicagini biliyor.ama birde uzucu bir haber vereyim samsung un update gecmisine bakarsak. Son gelicek guncellemelerdir.

BİR CEVAP BIRAK