Galaxy Note 3’ün Kamerası Şaşırtacak

Galaxy Note 3’ün Kamerası Şaşırtacak

0
PAYLAŞ

Galaxy Note 3’ün kamerasının 13 mega piksel  çözünürlüğünde optik zum ve sarsıntı engelleme sistemiyle birlikte gelmesi bekleniyor.

Samsung’un akıllı telefon pazarında 5inç üstü modeller  ortaya çıkmasını sağlayan akıllı telefonu Galaxy Note serisinin yeni modeliyle ilgili yeni dedikodular ortya çıktı.  20 haziranda Londra gerçekleştirilecek olan etkinlikte Galaxy ve ATIV ürün gamına ait ürünlerin tanıtılması bekleniyor. Ancak son duyumlara göre Samsung, Galaxy Note 3 ile ilgili bazı hazırlıklar içerisinde. Note 3’ün yıl sonuna doğru piyasada olması beklenirken Londra’da düzenlenecek olan etkinlikle ürünle ilgili detaylarında aktarılması bekleniyor.

Galaxy Note 3’ün Kamerası Şaşırtacak 2

Samsung Galaxy S4 ile aynı tasarım felsefesine sahip olacağı tahmin edilen Note 3 modelinde,optik görüntü sabitleme ve optik yakınlaştırma destekli  13 mega piksel kamera bulunacağı yönünde spekülasyonlar orta atıldı. Daha iyi görüntü yakalayabilmek için perde hızını düşüren optik sabitleme sistemi, sensör üzerine daha fazla ışık girmesini sağlıyor.

Galaxy Note 3’ün Kamerası Şaşırtacak 1

Galaxy S4 modeliyle benzer donanım özelliklerine sahip olması beklenen Galaxy Note 3’de, 1.9GHz’lik işlemci, 2GB RAM ve 1080p Full HD çözünürlüğünde 5.99inç AMOLED ekran yer alabilir. Optik sabitleme destekli 13 mega piksel kameranın Galasy S4 modelinde kullanılan kameradan daha başarılı olacağı ortada. Ancak Galaxy Note 3’de yer alıp almayacağı ise şuan belirsizliğini koruyor.

Samsung Yeni Mobil Cihazlarını Tanıtacak

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK