Galaxy C10 Samsung’un İlk Çift Kameralı Telefonu Olabilir!

Galaxy C10 Samsung’un İlk Çift Kameralı Telefonu Olabilir!

0
PAYLAŞ

Bir çok kişinin Galaxy S8 ve S8+’tan beklediği çift arka kamera Samsung’un orta üst segmentte yer alan akıllı telefonlarının yer aldığı C serisi ile gelecek gibi görünüyor. Tasarımı sızdırılan Galaxy C10 firmanın bu alanda bir ilki barındıran cihazı olabilir.

Günümüzde neredeyse bir çok amiral gemisinde standart hale gelen çift arka kamera aslında dikkat çekici bir şekilde HTC One M8 ile karşımıza çıkmıştı. Bugün de kullanılan derinlik efektini kullanıcılara sunan bu çift arka kameradan HTC biraz kolay vazgeçti. HTC One M8’den yıllar sonra bu kez LG, Apple ve Huawei amiral gemisi modellerinde çift arka kameraya yer verdi. Apple ve Huawei bu çift kamerayı derinlik efekti ve optik yakınlaştırma için kullanırken LG ise geniş açılı fotoğraflar ortaya çıkarmak adına kullanıcıların beğenisine sundu.

Tüketicilerin bu alandaki beklentilerini Galaxy S8 ve S8+’ta karşılıksız bırakan Samsung’un Note 8’de çift arka kamera kullanacağı fakat bu cihazdan önce yine çift arka kameraya sahip bir akıllı telefon piyasaya süreceği söylentileri uzun süredir mevcut. Nihayet bu iddialar ete kemiğe bürünerek Galaxy C10’da karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Özellikle Apple ile girdiği bitmek tükenmek bilmeyen rekabet göz önüne alındığında Samsung’un da çift arka kamerayı derinlik efekti ve optik yakınlaştırma için kullanacağını söylemek çok da güç değil. Ayrıca firmanın yeni sanal asistanı Bixby’i de bünyesinde barındıracağı söylenen C10 yakın bir tarihte tanıtılabilir.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK