Galaxy A9’un Fiyatı Sızdırıldı

Galaxy A9’un Fiyatı Sızdırıldı

0
PAYLAŞ

Samsung’un orta üst segmente konumlandırdığı dev ekranlı telefonu Galaxy A9’un fiyatı açığa çıktı. Fiyatlandırma kullanıcıları memnun etmeyebilir.

Galaxy A9'un Fiyatı Sızdırıldı

Geçtiğimiz hafta lanse edilen 6 inç ekranlı yeni nesil Samsung Galaxy A9’un fiyatı Çin’in tedarik firmasında ortaya ortaya çıktı. AnTuTu’dan aldığı 70 binden fazla puan ile hem kendi adından hem de Qualcomm’un yeni Snapdragon 652’nin adından övgüyle söz ettiren cihazın fiyatı kullanıcıları çok memnun etmeyebilir.

Sızdırılan tedarikçi görseline göre telefonun fiyatı 3199 yan olacak. Bu da yaklaşık olarak 500 dolara o da yine yaklaşık olarak 1450 Türk lirasına tekabül ediyor. Ancak bu, cihazın ülkemizde bu fiyattan satılacağı anlamına elbette gelmiyor.

CES fuarında ikinci kez lanse edilmesi beklenen cihazın genel özelliklerini hatırlamak gerekirse; Qualcomm Snapdragon 652 işlemci (Bu çipsetin kullanıldığı ilk telefon), 3 gb ram, 32 gb artırılabilir depolama, 6 inç Full HD Super Amoled ekran, 4000 MAH pil, 13 mp arka kamera ve Android 5.1.1 işletim sistemi (Marshmallow güncellemesi alacak). Ayrıca cihazın Ocak ayının sonlarında satışa sunulması bekleniyor.