Galaxy A3 ve A7 Görüntüleri İnternete Sızdı!

Galaxy A3 ve A7 Görüntüleri İnternete Sızdı!

0
PAYLAŞ

Samsung Galaxy A serileri kavisli bir ekranla gelebilir isimli konu başlığımızı yakın zamanda açmıştık ve aldığımız haberlerde A serilerinin üretiminde kavisli ekrana yer verileceğini söylemiştik. Yaptığımız araştırmalarda bir internete sızan yeni bir bilgi daha bizlerle beraber oldu. Galaxy A3 veA7 resmen kavisli ekran ile piyasaya sunulacak.

Orta segmentte üretilen A3 ve A7 serilerinin S serilerinde olduğu gibi kavisli bir ekrana sahip olması kullanıcıları tarafından sevinçle karşılandı diyebiliriz. Bu haberimizde sadece ekran özelliği değil her iki modelin özellikleri de sızan bilgiler arasında bulunuyor.

İşte Galaxy A3 Ekranı ve Özelikleri;

Samsung Galaxy A3 2017 model olarak piyasada yerini alacak olan bu telefonun görüntülerini incelediğimizde 2.5D kavisli bir panel yerleştirildiği görünüyor. Cihazın hoparlörünün sağ kısımda olması ayrıca bir dikkat çekici özellik olmakla beraber güç tuşunun da hoparlöre yakın tarafta yani sağ tarafta olduğu görülüyor.

2017-galaxy-a3

Görüntülerden anlaşılacağı üzere, tahminlerimizi de görsellere bakarak yaparsak 4.7 inçlik bir ekrana sahip olduğun söylemek mümkün olacak. 720p Super AMOLED ekran kullanılacak. 13 MP arka kameraya sahip olacak, 2 GB RAM, Exynos 7870 işlemci ve 8 MP ön kamerası bulunuyor. A3 2016 serisine benzer ancak ancak önemli bir fark ise kavisli ekran olmasıdır.

Galaxy A7 Ekranı ve Özellikleri;

Samsung Galaxy A7 2017 modelinin tasarımı da oldukça hoş görünüyor. Resimlere bakıldığı zaman altın ve siyah renkli olması bekleniyor. Yine Exynos 7870 yani Samsung’un kendi ürettiği işlemcinin kullanıldığı görünüyor.

galaxy-a7-2017

Diğer 2016 A7’ye göre farklı bir özelliği ise parmak okuyucu olması gözlemleniyor. Resim görselinden anlaşılacağı üzere 5.5 ya da 5.7 inç kavisli ekrana sahip olması bekleniyor. Ön kamerasının da arka kamera ile aynı olması çok iyi görünüyor. Ön ve arka kamerası tahminlere göre 16 MP olması bekleniyor.