Fresh Paint Uygulaması Windows Phone 8’e Geldi

Fresh Paint Uygulaması Windows Phone 8’e Geldi

0
PAYLAŞ

Windows 8 platformunun sevilen Paint uygulaması şimdi de Windows Phone 8’deki yerini aldı. Artık dokunarak resimler çizebilirsiniz.

2012 yılında Windows 8’in tanıtım sürümünün yayınlandığı sırada Fresh Paint adlı uygulama da duyurulmuştu. İlk başta Microsoft’un araştırma projesi olarak ortaya çıkan, daha sonra ise büyük beğeni toplayan Fresh paint, bu nedenle Windows 8 platformunda dağıtılmaya başlamıştı.

fresh paint

Özellikle gençlerin ve küçük yaştaki çocukların  ilgisiyle karşılaşan Fresh Paint şimdi de Windows Phone 8 platformu için çıktı. Windows 8 sürümüyle hemen hemen aynı özelliklere sahip olan Fresh Paint’in mobil sürümünde dokunmatik ekran sayesinde çok daha iyi çizimler yapılabiliyor. Gerçekçi çizimler yapmayı amaç edinen uygulama sayesinde yağlı boya ve sulu boya gibi teknikleri başarılı bir şekilde uygulayabiliyor, farklı renkleri karıştırarak yeni renkler elde edebiliyorsunuz. Eğer resim yapmaya ilginiz varsa veya eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız bugünden itibaren Windows Phone 8 mağazasına giderek Fresh Paint’i indirebilir ve çizim yapmaya başlayabilirsiniz.

Samsung’un Kavisli OLED TV’leri Amerika’ya Geliyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK