Fossil Q Wander Ve Q Marshal Akıllı Saatlerini Duyurdu

Fossil Q Wander Ve Q Marshal Akıllı Saatlerini Duyurdu

0
PAYLAŞ

Fossil, Q Wander ve Q Marshal akıllı saatlerini duyurdu. Şirket, yaptığı duyuruyla Q serisi modellerine Q Wandder ve Q Marshal’ı ekledi.

fossil-q-wander-q-marshal

Geçtiğimiz hafta hazırladığımız bir haberimizde Fossil’in akıllı bileklikte vites yükselttiğini ve şirketin Q Motion adını verdiği yeni ürününü duyurduğunu bildirmiştik. Uyku takibi yapabilen Q Motion akıllım bilekliğin en önemli özelliği ise Smart Tab. Akıllı telefonlarla bağlantı kurarak Smart Tab sayesinde şarkılar arasında hızlı bir geçiş sağlayan Q Motion, 50 metreye kadar suya dayanıklı olarak tasarlanmış ve bir kez tam dolu şarj edildiğinde altı ay boyunca kesintisiz bir şekilde kullanılabiliyor.

Fossil, son olarak Q serisi ürünlerine iki yeni modeli daha ekledi. Q Wander ve Q Marshal olarak isimlendirilen akıllı saatlerden Q Wander modeli 44 mm’lik bir kadrana sahip. Öte yandan Q Marshal’da ise 46 m’lik bir kadrana yer veriliyor. Her iki akıllı saatte de değiştirilebilir kayış özelliği sunuluyor. Şirket, önceki akıllı saatlerine oranla bu modelleri biraz daha inceltmiş.

Her iki Android Wear işletim sistemli akıllı saat de şık bir görüntüye sahip. Ayrıca az önce de belirttiğimiz gibi değiştirilebilir kayış seçeneğiyle birlikte kişiselleştirilebiliyor. Ürünlerin fiyatları ise 275 dolardan başlıyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK