Fitbit Çok Yakında Windows Phone’larda

Fitbit Çok Yakında Windows Phone’larda

0
PAYLAŞ

Windows Phone platformunun en büyük dezavantajı IOS ve Android platformlarında bulunan çeşitliliğin Windows Phone ortamın da yeterince bulunmamasıdır. Elbette bütün uygulamalar Windows Phone Store ortamına taşınamayacaktır ancak önemli olan nokta uygulamalara ki çeşitlilik ve özellikleridir.

Windows Phone son zamanlar da dünya çapında milyonların kullandığı Instagram gibi büyük isimleri kendi ortamına taşıyarak kullanıcılarına daha çok seçenek ve daha büyük ortamlarda var olma imkanı sunuyor . Eğer Fitness ile ilgileniyorsanız ve aynı zamanda Windows Phone kullanıcısıysanız tam da bu nokta da ilginizi çekecek bir uygulamanın yakında Windows Phone Store’da olacağı sizleri mutlu edecektir.

fitbit-flex-xl

Şuan IOS ve Android ortamların da bulunan Fitbit uygulaması akıllı telefonunuzda bulunan uygulama ile bağlı olan kablosuz bir cihaz üzerinden yaptığınız egzersizler sonucu oluşan verileri akıllı telefonunuz da görmenizi sağlıyor ve bu sayede daha planlı programlı spor yapabiliyor ve yaktığınız kaloriyi görebiliyorsunuz .

Asus’dan Hibrit Soğutmalı Ekran Kartı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK