FitBit Blade Akıllı Saatiyle Fitness’a Odaklanıyor

FitBit Blade Akıllı Saatiyle Fitness’a Odaklanıyor

0
PAYLAŞ

FitBit büyük ekranlı Blade akıllı saatiyle Fitness’a Odaklanıyor. Renkli LCD ekranın yer verildiği Blade akıllı saat, gerçekleştirilen aktivitelerin kontrolünü sağlıyor.

fitbit-blaze

Yepyeni giyilebilir teknoloji ürünlerinin birbiri ardına tanıtımının yapıldığı CES 2016 fuarından FitBit cephesinde de önemli bir gelişme yaşanıyor. Blaze adını verdiği yeni akıllı saatinin duyurusunu gerçekleştiren FitBit, önümüzdeki süreçte de bu alandaki varlığını önemli bir oranda artıracak gibi görünüyor. Uygulama desteğiyle birlikte aktif bir şekilde kullanılabilen Blaze akıllı saat, renkli bir LCD ekrana sahip.

Bu ekran üzerinden akıllı telefona gelen bildirimler görüntülenebildiği gibi aynı zamanda adım sayma ve diğer çeşitli faaliyetlerin kontrol edilmesi sonucunda ortaya çıkan veriler de görüntülenebiliyor.

Büyük ekranla birlikte daha fazla veriyi ekrana sığdırmayı amaçlayan FitBit, akıllı telefonla eşleştikten sonra telefonun GPS’ini kullanabiliyor ve böylece hız ölçümlerini gerçekleştirebiliyor. Ürünün fiyatının 200 dolar olacağı da belirtilenler arasında.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK