FIFA 17 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

FIFA 17 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

0
PAYLAŞ

Dünyanın en büyük oyun üreticilerinden Electronic Arts, bu yıl içerisinde piyasaya süreceği oyunların listesini yayınladı. Yayınlanan listede dikkat çeken en büyük oyun ise popüler futbol oyunu serisi FIFA’nın en yeni temsilcisi FIFA 17 oldu.

FIFA 17

Bu yıl içerisinde toplam 8 oyunu tanıtacağı açıklanan şirketin duyurduğu ilk oyun olan Mirror’s Edge: Catalyst, 7 Haziran’da PC ve konsol platformları için raflarda olacak. Yılın içerisinde olduğumuz ikinci çeyreğinde ise EA Sports oyunları sahne alacak. FIFA 17, NHL 17 ve NFL 17 oyunları en kötü ihtimalle Haziran ayına kadar oyunseverlerin karşısına çıkacak. Bütün platformlarda satışa sunulacak FIFA 17’nin piyasaya çıkışının ise kadro güncellemeleri ile beraber Eylül ayını bulabileceği ifade ediliyor.

Spor oyunlarının ardından geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan Battlefield 1 21 Ekim’de, Titanfall 2 ise Ekim ayı içerisinde kullanıcılarla buluşacak. Ayrıca yıl bitmeden NBA LIVE 2017 ve Mass Effect: Andromeda oyunlarının da piyasaya çıkacağı belirtiliyor.

Son dönemde iyice doruk noktasına ulaşan Pro Evolution Soccer (PES) ve FIFA rekabetinin önümüzdeki sezonda bambaşka bir boyuta taşınacağı, her iki oyunda da çok ciddi yenilikler olacağı belirtiliyor. Bakalım spor dünyasının en önemli 2 oyunu arasında önümüzdeki yıl nasıl bir rekabet olacak?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK