FIFA 17 Hikaye Modu Tanıtım Videosu Yayınlandı

FIFA 17 Hikaye Modu Tanıtım Videosu Yayınlandı

0
PAYLAŞ

ABD’li bilgisayar oyunu üreticisi Electronic Arts’ın ev sahipliğini yaptığı EA Play konferansı dün resmen start aldı. Merakla beklenen Battlefield 1, Titanfall 2 ve FIFA 17 gibi önemli oyunların tanıtılacağı konferansta FIFA 17’nin hikaye modu da oyun severler ile buluştu.

fifa 17 hikaye

Bu yıl EA Sports’un geleneksel olarak kullandığı Ignite oyun motoru yerine Frostbite oyun motoru kullanılan seride gerçekçilik ve oyun içi yetenekler ön planda olacak. Yeni oyun motoruyla beraber kapsamı genişletilen FIFA 17 artık sadece bir futbol oyunundan çıkarak kullanıcılara futbol dünyasının rekabet gücünü sunuyor. Bu rekabet gücünü yeni hikaye (kariyer) modunda sunacak olan oyunun bu alandaki gücü de yayınlanan videoda net bir şekilde ortaya konuluyor.

Yayınlanan videodan anlaşıldığı üzere hikaye modunda genç yetenek olan Alex Hunter adında hayali bir karaktari yönetiyoruz. Premier Lig’de yer alan herhangi bir takımın seçilebildiği modda Hunter’ı geliştirip yıldız bir futbolcu haline getirmeye çalışıyorsunuz. Gerçek teknik direktör ve topçuların yer aldığı modda saha içindeki performans kadar oyunda ilk kez saha dışındaki aktiviteler de unutulmamış. 29 Eylül’de bütün platformlar için satışa sunulacak olan FIFA 17’nin merak uyandıran hikaye modu tanıtımını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK