Fenerbahçe ve Yandex’ten Büyük İşbirliği

Fenerbahçe ve Yandex’ten Büyük İşbirliği

1
PAYLAŞ

Fenerbahçe Spor Kulübü ve Yandex arasında imzalanan stratejik işbirliği anlaşmasına göre, Fenerbahçe taraftarları, bundan böyle aradıkları tüm soruların cevaplarını, kendilerine özel hazırlanan www.fbyandex.com.tr web sitesi üzerinden bulabilecek.

Fenerbahçe Spor Kulübü, Yandex ile büyük bir işbirliğine imza attı. Söz konusu işbirliği, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Talat Yılmaz, Yandex Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Yalçındağ ve Yandex Türkiye CEO’su Bogdan Wisniewski eşliğinde, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı 1907 Tribünü’nde gerçekleştirilen imza töreninde duyuruldu.

Fenerbahçe’nin milyonlarca taraftarı, bundan böyle merak ettikleri tüm soruların cevaplarını kendileri için özel olarak hazırlanan www.fbyandex.com.tr  web sitesi üzerinden, ya da kulübün resmi sitesi www.fenerbahce.org üzerinde yer alan özel arama çubuğunu kullanarak bulabilecekler.

Fenerbahçe taraftarları çok yakında Yandex teknolojileri ile hazırlanan “fbyandex.com.tr” uzantılı e-posta adreslerini kullanmaya başlayabilecek…

 

Fenerbahçelilere özel olarak tasarlanmış sitede, taraftarlar, takımları ile ilgili en güncel haberlere, ekonomi, trafik ve hava durumu gibi anlık bilgilere, Süper Lig puan durumuna ve maç programına tek bir sayfadan ulaşılabiliyor. Sitede ayrıca kulübün diğer web sitelerine bağlantılar da bulunuyor.

Fenerbahçeliler, Yandex’in üstün teknolojik altyapısıyla hazırlanan fbyandex.com.tr uzantılı e-posta hesaplarını alarak çok yakında kullanmaya başlayabilecek; bu sayede sınırsız kapasiteli e-posta kutularına sahip olacak ve 3GB’ye kadar boyutta dosya iletileri gönderebilecekler.

İmza töreninde ayrıca belirtildiği üzere, Yandex’in çok yakında Türkiye’deki kullanıcılarının kullanımına sunacağı internet tarayıcısının Fenerbahçe temalı bir sürümü de, takımın taraftarlarına özel olarak hazırlanıyor. Bu açıdan Türkiye’de bir ilk teşkil edecek olan söz konusu tarayıcı, Fenerbahçelilerin internete açılan kapısı olacak.

>>Bir Araba Daha “Tatlı” Olabilir mi?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK