Facebook MSQRD Uygulamasını Satın Aldı

Facebook MSQRD Uygulamasını Satın Aldı

0
PAYLAŞ

Facebook, MSQRD uygulamasını satın aldı. Yakında Facebook uygulamasında çeşitli filtreleme özellikleri gelebilir.

msqrd

Mobil ürünlerin kullanımının artmasıyla birlikte uygulamalar da popüler hale geldi. Hem Android hem de iOS mobil işletim sistemi tarafında fotoğraf düzenleme uygulamaları oldukça yoğun şekilde kullanılıyor. Düzenlemenin yanı sıra elbette eğlence amacıyla hazırlanan özel mobil uygulamalar da var. Bunlardan en meşhurlarından birisi MSQRD. Facebook, yüz değiştirme uygulaması olarak da bilinen MSQRD’u satın aldığını duyurdu.

Öncelikle Snapchat tarafında kullanılabilir hale getirilen mobil uygulama, daha sonrasında Android ve iOS için de çıkmıştı. Özel filtrelerle yüz değiştirmeyi asğlayan uygulama, Android ve iOS’ta kısa süre içerisinde yüksek indirme rakamları elde etti. Konuyu yakından takip eden Facebook, yaptığı hamleyle birlikte MSQRD’ı satın aldı. Atılan bu adımla önümüzdeki süreçte Facebook’a benzer filtreleme seçeneklerinin eklenebileceği düşünülüyor.

Satın almadan sonra MSQRD, kuvvetle muhtemel mobil uygulama olarak hizmet vermeye devam edecek. Ancak Facebook entegrasyonunun sağlanması gibi bir durum söz konusu. Şimdilik satın alma rakamına dair herhangi bir bilgi verilmiyor.

Fotoğraf düzenleme demişken, geçtiğimiz hafta hazırladığımız En iyi 15 Android Fotoğraf Düzenleme Uygulaması’na bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK