Facebook Haber Kaynağı Yenilendi

Facebook Haber Kaynağı Yenilendi

0
PAYLAŞ

Dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook, çalışmalarını ara vermeden devam ettiriyor. Son dönemde hizmet ve içerik kalitesini daha üst seviyelere taşıyan Facebook Haber Kaynağı da yenilenen servisler arasına katıldı bu konuda da önemli gelişmeleri kullanıcılara sundu.

facebook haber kaynağı

Facebook Haber Kaynağı Yenilendi

Facebook, insanların Haber Kaynağını şekillendirmelerini ve iyileştirmelerini sağlayacak yeni araçları kullanıma sunduğunu açıkladı. Bu doğrultuda insanlar Facebook Haber Kaynağı üzerinden ne görecekleri konusunda daha fazla kontrole sahip olacaklar.

Haber Kaynağının şekillendirilmesini sağlayan yeni araçlar şöyle:

  • İlk sıralarda yer alacak arkadaş ve Sayfaların seçilmesi: Haber Kaynağının en üst sıralarında yer alması istenen arkadaş ve Sayfalar seçilebiliyor.
  • Yeni Sayfaların keşfedilmesi: Önceden beğenilmiş sayfalar doğrultusunda ilgi alanlarına uygun yeni Sayfalar bulunabiliyor.
  • Takip edilen veya takibi bırakılan arkadaşların ve Sayfaların düzenlenmesi: Son bir hafta içerisinde Haber Kaynağında yer alan ve takibi bırakılan arkadaş ile Sayfaların listesi görüntülenebiliyor, ayarlar değiştirilebiliyor.

Yenilenen Facebook Haber Kaynağı ile ilgili video ile sizleri baş başa bırakıyoruz.

 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK