Ev ve Ofisler İçin Çok İşlevli Bir Ürün

Ev ve Ofisler İçin Çok İşlevli Bir Ürün

0
PAYLAŞ

TP-LINK Türkiye, hem ev hem de ofislerin kullanabileceği çok işlevli modem-router olan TD-W8960N’yi satışa sundu. Her tür internet bağlantısını destekleyen ürün, VPN özelliği ile şirket ya da ev ağına uzaktan erişimi de güvenli bir şekilde sağlıyor.

TP-LINK Türkiye, hem modem hem kablosuz router özellikli, çok işlevli bir cihaz olan TD-W8960N’i satışa sundu. 4 giriş yuvası olan ve telefon hattı üzerinden ADSL2+, kablo, fiber gibi farklı internet bağlantı tiplerini destekleyen ürün 300Mbps’ye varan kablosuz N hızlarına ulaşabiliyor.

TD-W8960N_4

Son ADSL standartlarını destekleyen ürün yüksek performansı garanti ediyor.  

 

Birden fazla özelliği bir cihazda toplayan W8960N, hem modem, hem kablosuz erişim noktası, hem de 4 giriş yuvalı bir kablosuz router olarak işlev görüyor. Hem ev hem de ofisler için uygun bir çözüm olan ürün ile kolayca güvenli bir kablosuz ağ oluşturulabiliyor. Üstelik yüksek hızı sayesinde birden fazla bilgisayarın eş zamanlı olarak büyük dosyaları paylaşması ve yüksek bant genişliği gerektiren çeşitli uygulamaları çalıştırması mümkün oluyor.

Hepsi bir arada bir cihaz olan TD-W8960N, yüksek hızlı bir DSL modem, 4 giriş yuvalı 10/100Mbps bir kablosuz router ve bir kablosuz N erişim noktası işlevlerini birleştiriyor. Telefon hattı, kablo ya da fiber üzerinden yapılan internet bağlantılarını destekleyen ürünün buna uygun farklı giriş yuvaları bulunuyor. Bir kez kurulduktan sonra kablolu ya da kablosuz bağlantıyı seçmek ve ister internette gezinti, ister IP telefon, ister HD video akışı gibi farklı uygulamaları yapmak mümkün. Tek bir cihaz ile birçok işlevi gerçekleştirmek, zaman ve paradan tasarruf etmeyi sağlıyor.

>>Mobil İletişimde Farklı Alternatif WeChat Türkiye’de

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK