Eskişehir’den Bir Dünya Markası: Lande

Eskişehir’den Bir Dünya Markası: Lande

0
PAYLAŞ

10 milyon TL yatırımla Eskişehir Organize Sanayi’de 9 bin 500 metrekare üretim tesisiyle hizmete giren Lande Rack Kabinet, sahip olduğu bilgi birikimi ile 3 ay gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en büyük Rack Kabinet ve aksesuarları üreticisi olma yolunda…

2012 yılında, 20 yıllık tecrübesi ile sektöre yön veren ekibiyle yenilikçi, ergonomik, ekonomik ve fonksiyonel ürünler geliştirip pazara sunmak üzere kurulan Lande,  19” Rack Kabinetleri ve aksesuarları, Telekom Saha Kabinetleri (indoor/outdoor), Server ve Datacenter Kabinetleri ve IT sektörüne yönelik geniş bir ürün yelpazesi ile Eskişehir’den çıkan ulusal markalar kervanına katıldı.

Değişen pazar şartları ve müşteri taleplerine göre tasarlanan kolay alınabilir, kullanılabilir, kaliteli ve güvenilir ürün yelpazesiyle ,ve hızlı servis ağı ile yeni bir anlayış getiren Lande, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde 9 bin 500 metrekare kapalı alanda kurulan üretim tesisi ile sektöre hızlı bir giriş yaptı.

lande rack kabinet

Hedef 2013 yılında 20 milyon dolar pazar payı

 

Gelişmekte olan ve güncel ileri teknoloji ile donatılmış makine parkuru, tecrübeli çalışan kadrosu ile yüksek kapasiteli üretimler yapan Lande A.Ş. Genel Müdürü Reyhan Ekşi, yatırımları ile ilgili olarak, “Lande, IT sektöründe edinmiş olduğumuz 20 yılın sonucunda sektöre kazandırdığımız bir marka. 2012 yılında 10 milyon TL yatırım miktarı ile sektöre hızlı bir giriş yaptık. Şuan konumuzda lider pozisyondayız. Tüm süreçlerde MRP/ERP sistemi uygulanmakta ve tüm sistem hatasız izlenebilmektedir. Üretim hatlarında yalın üretim araçları kullanılmakta ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirme sağlıyoruz. Şu an günde 1500 adet üretim kapasitesine sahip bir tesisimiz var. 2013 yılında kapasitemizi yüzde 50 daha artırmayı planlıyoruz ve 2013 yılında pazar payımızı da 20 milyon dolar olarak hedefliyoruz. Bu hedefin yüzde 40’ı yurt içi yüzde 60’ı yurt dışı olmak üzere planlıyoruz” dedi.

Bir dünya markası olma hedefi ile yola çıktıklarını dile getiren Ekşi, “LANDE ürünlerini ve servisini TS EN ISO 9001 kalite güvence sistemi ile belgelendirdik ve tüm üretimimizi çevre duyarlılığı bilinci ile en üst seviyede tutuyoruz. Ayrıca TSE tarafından ürünlerimiz TS EN 61587-1 şartları gereği hem proseslerimizde hemde bünyemizdeki ve dış ortamdaki labratuarlarda test edilerek onaylandı” diye vurguladı.

>>Sahte Kredi Kartı Ekstrelerine Dikkat!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK