Epson Beyaz Mürekkep Kullanan Yazıcı Üretti

Epson Beyaz Mürekkep Kullanan Yazıcı Üretti

0
PAYLAŞ

Dünyanın ilk beyaz mürekkepli grafik yazıcısı Epson Stylus Pro WT7900 Türkiye pazarında. Bu yazıcı, ambalaj endüstrisine numune üretimler ve son onay provaları için özel tasarlandı.

Epson, esnek film, kağıt ve metalik malzemeler üzerinde bile prova baskı almayı sağlayan Stylus Pro WT7900’ü Türkiye pazarına sundu. Çizgi altı ve ambalaj endüstrisinin prova baskı almaları için geliştirilip tasarlanan Epson Epson Stylus Pro WT7900, kullandığı entegre Epson SpectroProofer sayesinde, tutarlı prova baskı sonuçları alınmasını sağlıyor.

Hızlı baskı yapan yazıcı, en yüksek kalite ambalaj provalarında bile saatte 40m2lik baskı alabiliyor. Cihaz içerisinde bulunan kesici sayesinde sayfa halinde ya da rulo olarak, 61 cm genişlikte, baskı alabiliyor. Epson Stylus Pro WT7900, yeni rulo sistemi ile daha hızlı ve çok daha rahat kağıt ve materyal değişimi yapılmasını sağlıyor. Ayrıca yazıcı faaliyetleri, üzerinde bulunan geniş 6.4 cm’lik LCD paneli sayesinde rahatlıkla kontrol ve izleme imkanı da sunuyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK