En Sevilen PlayStation 4 Oyunları 69 TL’den Başlayan Fiyatlarla

En Sevilen PlayStation 4 Oyunları 69 TL’den Başlayan Fiyatlarla

0
PAYLAŞ

Sony, 8-21 Temmuz tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, en sevilen PlayStation 4 oyunlarını yeni indirimli fiyatlarla oyun tutkunlarının beğenisine sunuyor.

1467956327_PS4_oyun_kampanyas_basin_bulteni_2_

PlayStation 4, 20 Şubat 2013 tarihinde tanıtılan Sony’nin PlayStation oyun konsolu ürününün dördüncü versiyonudur. Resmi olarak Amerika’da 15 Kasım 2013, Avrupa’da 29 Kasım 2013, Çek, Macaristan, Slovakya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Bahreyn, Umman ve Türkiye’de ise 13 Aralık 2013’te; Japonya’da ise 22 Şubat 2014’te satışa sunulmuştur.

Sony, PS4 oyuncuları için yeni bir indirim kampanyası düzenledi. Sony Center, D&R, Teknosa, MediaMarkt, Vatan, Bimeks ve Overgame mağazalarında, 8-21 Temmuz 2016 tarihleri arasında, en sevilen PlayStation®4 oyunları indirimli fiyatlarla oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Kampanya kapsamındaki oyunlardan Killzone Shadow Fall, Infamous Second Son ve DriveClub 69 TL, Ratchet & Clank, The Order: 1886, Bloodborne veThe Last of Us Remastered 99 TL ve Until Dawn, Bloodborne GOTY ve Uncharted Nathan Drake Collection ise 169 TL fırsat fiyatıyla oyun severlerle buluşacak.

PlayStation gibi dünyanın en sevilen ve en çok kullanılan oyun konsolunun oyun fiyatlarında yapılan bu büyük indirim ve kampanyanın kullanıcıları bir hayli memnun edeceği mutlak. Sizde bir oyun tutkunuysanız ve PlayStation 4 sahibiyseniz 21 Temmuz’da sona erecek bu kampanyayı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

PC’de oyun modasının sonunu getiren oyun konsolları her geçen gün daha da başarılı bir hal alıyor. Bu durumun en somut örneklerinin başında olan PS4 için kullanıcıların en çok dert yandıkları konunun başında gelen yüksek oyun fiyatları Sony tarafından düzenlenen kampanya ile son buluyor.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK