En İyi 10 Playstation 4 Oyunu

En İyi 10 Playstation 4 Oyunu

0
PAYLAŞ

Xbox One ve Playstation 4 arasında ezeli rekabet devam etsede bu iki konsolun kendine özel oyunları vardır. Bu gün sizlere en iyi 10 Playstation 4 oyunu tanıtacağız.

Uncharted 4

1

Playstation 4 e özel olan Uncharted 4.Uncharted 3: Drake’s Deception’da yaşanan olayların üzerinden geçen üç yıldan sonra Nathan Drake, servet avcılığı dünyasını büyük ölçüde arkasında bırakır. Fakat Drake’in kardeşi Sam, hayatını kurtarması için ondan yardım ister ve Drake’e karşı koyamayacağı bir macera teklifi sunmasıyla kaderin yön değiştirmesi fazla uzun sürmez.

DOOM

1

1993 senesinde hayatımıza girdi DOOM ve korku ile aksiyonu harmanlayan kendine has yapısı ile FPS sevenlerin gönlünde taht kurmayı başardı. id Software tarafından yaratılan bu özel seri aradan geçen yıllarda biraz tökezleyerek ilerlese de bir şekilde günümüze kadar gelmeyi ve adını unutturmamayı başardı.

     No Man’s Sky

1

Zaman… Hayatımızı devam ettirmek için kullandığımız o her yanımızı kaplayan yanılsama. Ve bizlerin en büyük hayali, zamanda yürüyebilmek, ileriye, yâda geriye. Oysa her gün, her gece, her an zamanda yolculuk yaptığımızın farkında değiliz. Her gece gökyüzüne baktığımızda, aslında geçmişe baktığımızı bilmiyoruz. Yok, olan o yıldızlara, sanki hala ordalarmışçasına romantik romantik bakarken, kendimizi orada hayal etmekten alı koyamıyoruz. Oysa kim bilir, belki onlar, çoktan yok oldular.

Assassin’s Creed Syndicate

1

İlk olarak Victory adıyla çıkması beklenen oyunun adı sonradan Syndicate olarak değiştirilmiştir. Oyunda Victoria Dönemi Londra’sında Jacob Frye ve Evie Frye Kardeşlerin hikâyesi anlatılıyor. Bu Oyunda Diğer Assassin’s Creed oyunlarından farklı olarak İki farklı karakter eş zamanlı olarak kontrol edilebiliyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

1

Hikâye modu olmayan oyunda kıyasıya rakipleriniz ile multiplayer şekilde kapışıyorsunuz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK