En Çok Tercih Edilen Hoparlör Hangisi?

En Çok Tercih Edilen Hoparlör Hangisi?

0
PAYLAŞ

2012 ve 2013 yılında Amerika’nın en çok satan hoparlörü Jam, Türk tüketicisiyle buluştu. Renk renk reçel kavanozu tasarımlı ambalajlarıyla satışa sunulan Jam, küçük boyutuna rağmen yüksek ses kalitesi ile herkesi şaşırtıyor. Kablosuz olarak kullanım sağlayan Jam, Bluetooth özellikli cihazlarla da eşleşebiliyor.  

Amerika’nın en çok satan ve tüm müzikseverler tarafından büyük ilgi gören “Jam Bluetooth Hoparlör” Türkiye’de satışa sunuldu. Farklı tasarımları, canlı renkleri, mükemmel ses kalitesi, kullanıma yönelik ürün yelpazesi ve uygun fiyatlarıyla ön plana çıkan HMDX Jam hoparlörler müziği paylaşmayı sevenlerin gözdesi olacak.

Reçel kavanozları içinde ve reçel renklerinde gelen HMDX Jam hoparlörler, 6.4 cm’lik boyutuna oranla yüksek ses kalitesi sunuyor.   Tüm Bluetooth özellikli akıllı telefonlar, tabletler ve diz üstü bilgisayar cihazlarla çalışan Jam’in aynı zamanda Bluetooth özelliği olmayan cihazları bağlamak için 3,5mm “Line-in” bağlama noktası da mevcut.  Şar edilebilen pille uzun süre kablosuz kullanım sağlayan Jam’in mavi pembe ve gri olmak üzere 3 çarpıcı rengi ve 3 farklı modeli bulunuyor.

Jam Classic:

1.5 Wattlık bu hoparlöre Bluetooh ile bağlandığınız anda yüksek ses kalitesine şaşıracak ve etkileneceksiniz. Tek şarj ile kablosuz 4, kablolu 12 saate kadar müzik dinleyebildiğiniz Jam Classic’in 3 farklı rengi bulunuyor. Kırmızı, mavi ve gri renklerden oluşan Jam Classic’lerin fiyatları ise 139TL.

Jam Plus Pembe 2

Jam Plus:

3 Wattlık Jam Plus hoparlörler ile müziğe doyacaksınız. Jam2 özelliği sayesinde ikinci Jam Plus’ı kablosuz eşleyerek biri sağ biri sol hoparlör olmak üzere stereo ses elde edeceksiniz. Kablosuz olarak 4 saate kadar müzik dinleme imkanı sunan Jam Plus’ın fiyatı 169TL.

Darbelere, su sıçramalarına ve toza dayanıklı olarak tasarlanmış bu 3 Watt’lık hoparlörün pil ömrü daha uzun. 8 saate kadar kablosuz müziğin keyfini çıkarabileceğiniz Jam Extreme’i çantanıza veya kemerinize asabileceksiniz. Kırmızı ve siyah renkleri bulunan Jam Extreme’in fiyatı 199TL.

HMDX Jam hoparlörler Vakkorama, DR, Turkcell Flagship mağazalarından ve www.mobicom.com.tr sitesinden temin edilebilir.

 

Bilişim ve Finans Dünyası CardSmart Bosphorus’da Biraraya Geldi

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK