The Elder Scrolls Online İçin Nefesler Tutuldu!

The Elder Scrolls Online İçin Nefesler Tutuldu!

0
PAYLAŞ

The Elder Scrolls Online 3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59’da İstanbul ve İzmir’de büyük teknoloji marketlerde satışa sunulacak.

Dünyanın dört bir yanında meraklılarının dört gözle beklediği The Elder Scrolls Online için nefesler tutuldu. Oyun severler İstanbul ve İzmir’de 3 ayrı noktada yapılacak özel gece satışları sayesinde sadece saatler sonra The Elder Scrolls Online alabilecekler.

The-Elder-Scrolls-Online-scroll

Teknosa İzmir Forum Bornova, Teknosa İstanbul Akasya ve Bimeks Osmanbey 3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59’da oyunu meraklılarıyla buluşturuyor. Tutkunlarının geri sayım ile beklediği, Beta versiyonları kullanıcılardan tam not alan oyunda karakterlere, John Cleese, Bill Nighy, Kate Beckinsale, Lynda Carter,Alfred Molina, Michael Gambon, Jennifer Hale, Malcolm McDowell ve Peter Stormare gibi ünlü oyuncular sesleriyle hayat veriyor.

Kesinlikle oynayın!

Oyun, tüm dünya ile birlikte 4 Nisan’da Türkiye’de satışa sunulacak. Ayrıca Bimeks Osmanbey, Teknosa İstanbul Akasya ve Teknosa İzmir Forum Bornova sabahı bekleyemeyen sabırsız oyuncular için mağaza kapılarını 3 Nisan Perşembe gecesi saat 23.59’da açık tutacak. Oyun, standart paketi 169,99 TL, Imperial Edition paketi 299,99TL, Time Card paketi ise 99,99 TL’den başlayan tavsiye edilen tüketici fiyatı ile satışa çıkıyor.

The Elder Scrolls V: Skyrim 20 Milyondan Fazla Sattı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK