Eğlencenin Yeni Şekli: Next Android TV Box

Eğlencenin Yeni Şekli: Next Android TV Box

1
PAYLAŞ

Next&Nextstar, pek çok sofistike uygulamayı tek bir sistem altında toplayan Android TV Box Multimedia oynatıcı ile televizyon keyfini adeta bir eğlenceye dönüştürüyor.

 

Next&Nextstar, pek çok uygulamayı tek bir cihazda toplayan Android TV Box Multimedia Oynatıcı ile televizyon keyfinde adeta bir çığır açıyor. Kolay kullanımı, kurulumsuz yapısı ve binlerce ücretsiz uygulaması ile Android TV Box Multimedia Oynatıcı, eğlenceye yepyeni bir soluk getiriyor.

Android TV Box Multimedia Oynatıcı’nın sunmuş olduğu 1920X1080p çözünürlük kalitesi ile internette rahatça dolaşarak sosyal medyanın tüm imkanlarından faydalanabilecek, oyun oynayıp film izleyebilecek, alışveriş yapıp kişisel maillerinizi kontrol edebilme ayrıcalığına ulaşacaksınız.

Next&Nextstar Android TV Box Multimedia Oynatıcı (1)

Tek Bir Cihaz (299 TL), Sayısız Özellik!

Android 4.0 İşletim Sistemi, Cortex-A8 İşlemci ve 4GB Dahili Bellek ile donatılmış olan Android TV Box Multimedia Oynatıcı, sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarına benzersiz bir eğlence deneyimi yaşatıyor.

1 GD DDR3 ve 4GB NAND Flash İşletim Sistemi, 2 adet USB girişi, 1 adet mini USB girişi, 1 adet HDMI girişi, Ethernet Bağlantısı, SD/MMC Kart Okuyucu, Wi-Fi Bağlantı ve Bluetooth özelliklerini barındıran Android TV Box, teknik donanımı ile fark yaratıyor. MP3, AAC, OGG, FLAC ses formatını, MKV, MPEG, MPG, MP4, AVI, DIVX, XVID, RMVB, VOB, DAT video formatını ve JPEG, BMP, PNG, GIF resim formatını destekleyen Android TV Box, kullanıcıların yeni eğlence merkezi olacak.

 Next&Nextstar Android TV Box Multimedia Oynatıcı (2)

Fly Mouse ile Eğlenceye Hükmedin!

Android TV Box Multimedia Oynatıcı’nın, kusursuz bir tasarıma sahip olan hareket sensörlü Fly Mouse kumandası ile televizyon karşısında benzersiz bir eğlence deneyimi yaşayacaksınız.

Harekete duyarlı ve oldukça kullanışlı olan Fly Mouse ile yerinizden kalkmadan klavye kullanabilecek, kumandayı ekrana doğrultarak fare imleci ile televizyona adeta hükmedeceksiniz. Her yaştan insanın rahatça kullanabileceği Fly Mouse kumanda ile Android TV Box’un sınırsız eğlence dünyasını keşfedeceksiniz.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK