EA, Medal of Honor Oyununu Ücretsiz Dağıtacak!

EA, Medal of Honor Oyununu Ücretsiz Dağıtacak!

0
PAYLAŞ

Battlefield ve Call of Duty serilerinden sonra en çok oynanan savaş oyunlarından birisi olan Medal of Honor serisinden pek sık yeni oyun göremesek de seri özellikle FPS oyunları seven kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor. Electronic Arts’ın kısmen yapımcısı ve dağıtıcısı olduğu oyun, Origin’in On The House adını verdiği ücretsiz oyun serisi kapsamında dağıtılacak.

medal of honor

En son 2012 yılında kullanıcılara sunulan Medal of Honor: Warfighter oyunundan sonra kısmen askıya alınan serinin 2004 yılında piyasaya çıkan Medal of Honor: Pacific Assault oyunu Origin’deki ücretsiz oyun serisi kapsamında platform kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak. Popüler platformda yaklaşık 30 liralık bir satış fiyatı olan oyunun önümüzdeki günlerde kullanıcılar tarafından indirilmesine izin verileceği bekleniyor.

Electronic Arts, çoğunlukla kendi oyunlarını kurduğu Origin platformundan ucuz fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. EA’in geçtiğimiz aylarda platformun kullanıcılarıyla buluşturduğu On The House serisi ile beraber Origin’deki kullanıcı aktifliğinin arttırılması planlanıyor. Daha önce de Need For Speed: Most Wanted’ın ücretsiz olarak dağıtıldığı serinin önümüzdeki günlerde daha popüler oyunları kullanıcılara ücretsiz sunabileceğini de ekleyelim.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK