Dünyanın En Pahalı Dizüstü Bilgisayarı

Dünyanın En Pahalı Dizüstü Bilgisayarı

0
PAYLAŞ

Apple’ın ürünleri malzeme kalitesiyle ön plana çıkıyor. Tüm ürünlerinde cam ve alüminyum malzemeler tercih eden firma, plastik malzemelerden kaçınıyor. Ancak görünüşe göre bununla bile yetinmeyen müşteriler var.

 

Computer Choppers adlı firma, birçok teknoloji ürününü lüks malzemelerle kaplıyor. Seçenekler arasında neredeyse tüm Apple modelleri mevcut. Bunun yanında Nintendo, Microsoft, BlackBerry ve Sony gibi markaların ürünleri de birer hazineye dönüştürülebiliyor.

Firma, MacBook Pro modeli için özel bir versiyon hazırlamış. 24 ayar altın üzerine işlemelerden oluşan tasarımı Apple logosunu kaplayan elmaslar tamamlıyor. Tuş takımı ise orijinal haliyle ya da altın olarak sipariş edilebiliyor.

MacBook Pro İnceleme

Computer Choppers, 24 ve 18 ayar altının yanında gümüş, krom, platinyum, kızıl ve beyaz altın gibi malzemelerden de MacBook’lar üretebiliyor. Ancak firma, fiyatları açıklamak konusunda biraz çekingen. Özel versiyonun fiyatı belli değil ancak MacBook Pro’ların en ucuzu 5 bin dolarlık fiyat etiketine sahip. Dolayısıyla sınırlı sayıda üretilen özel versiyon için dünyanın en pahalı dizüstü bilgisayarı demek yanlış olmaz.

Teknoloji ve lüks arasındaki ilişkiyi nasıl yorumluyorsunuz?

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK