Dünyanın En Küçük Cep Telefonları

Dünyanın En Küçük Cep Telefonları

1
PAYLAŞ

Teknolojinin fazlasıyla hızlı ilerlediği günümüzde cep telefonlarının yapabildikleri de günden güne artıyor. Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan cep telefonlarını uzunca süreler yanımızda taşıyoruz. Bu kadar bağlandığınız cihazların ne kadar küçülebileceğini tahmin edebiliyor musunuz?

Bizde sizler için dünyanın en küçük cep telefonlarını araştırdık. Batarya süresi oldukça uzun olan bu küçücük telefonlar arasında tek tuşlu tasarımlardan tutunda, kayar kapaklı ve kol saati şeklindeki modeller bulunuyor. Şimdi listemizin 10. Sırasından başlıyoruz.Listemizin 10. Sırasında 50 dolara satılan Firefly glowPhone adındaki cep telefonu bulunuyor. 102 x 44 x 18mm boyutlarındaki bu cep telefonu 210 saate kadar bekleme süresine sahip. 5 butonlu klavyeye sahip telefonun kullanımı oldukça basit. Küçük ve kullanışlı olması sebebi ile Firefly glowPhone çocuklara özel bir çözüm sunuyor. Telefonu tercih edenlerin çoğu çocuk sahibi yetişkinler. Ebeveyniler bu telefonu okul çağındaki çocuklarının kullanması için alıyorlar. 

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

  1. nerde işe yaramaz telefon varsa toplamışsınız sonyericsonun x10 minisi nokianın 700ü nerede onlar hem çok akıllı hemde küçük telefon 🙂

BİR CEVAP BIRAK