DST Diamond Yeniden Satışta

DST Diamond Yeniden Satışta

0
PAYLAŞ

General Mobile’ın geçtiğimiz haziran ayında Eda Taşpınar ile lansmanını yaparak satışa sunduğu ve 10 günde 10bin adet satan telefonu DST Diamond yeniden satışta. Bayanların yoğun ilgi gösterdiği DST Diamond bekleyenler  için sınırlı sayıda yeniden satışa sunuldu. General Mobile Dst Diamond 399 TL’den kaçıranlar ve almak isteyenler için yeniden piyasada.

General Mobile’ın Haziran ayındasatışa sunduğu tasarımı ve Swarovski taşları ile göz alan telefonu DST Diamond’ın bu kadar “özel” bir telefon olmasına şaşmamak gerek. Çünkü DST Diamond, özellikleriyle benzersizliğini kanıtlayan bir telefon.

Bluetooth, Java gibi bağlantı özellikleri de bulunan DST Diamond ile kablosuz veri transferinde MSN, Yahoo Messenger, Google Talk,  Skype, Twitter ve Google arama motoruna, hatta Facebook’a bağlanmak da mümkün.  512+256MB hafızası olan Diamond, 7 x 7 cm’lik boyutlarına 3.2 megapiksellik kamera, stereo hoparlör, Mp3, Midi, WAV ses programlarını; AMR ses kaydediciyi, AVI, 3GP, MP4 video oynatıcı programları barındırıyor. FM Radyosu ve 850mAh Li-ion pille çalışan DST Diamond, SMS, WAP ve MMS özellikleriyle de dikkat çeken DST Diamond şık ve fonksiyonel telefon arayan hanımların gözdesi oldu.

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK