Dropbox’dan Yeni Uygulama Carousel

Dropbox’dan Yeni Uygulama Carousel

0
PAYLAŞ

Dropbox yaptığı duyuru ile mobil cihazlara yönelik yeni uygulaması Carousel’i duyurdu.

Dropbox, resmi blogu üzerinden yayınladığı duyuru ile Carousel, yani atlıkarınca, adlı fotoğraf ve video paylaşım uygulamasını duyurdu.Kısaca özetlemek gerekirse, Dropbox hesabınızda yer alan fotoğraf ve videolar ile telefonunuzda yer alan fotoğraf ve videoları arkadaşlarınız ile kolayca paylaşmanıza imkan sağlıyor.

 

Dropbox Carousel

Arkadaşlarınıza özel mesaj aracılığı ile fotoğraf ve video atmanıza olanak sağlayan uygulama, ayrıca arkadaşlarınızın sizinle paylaştığı fotoğrafları da isterseniz kendi Carousel’inize eklemenize olanak sağlıyor. Ancak bu depolama alanının Dropbox hesabınızla mı yoksa telefonunuz hafızası ile mi çalışacağı konusunda net bir bilgi yok.

Dropbox Bombaları Arka Arkaya Patlattı

Dropbox, dün Carousel’in yanında bir de daha önce satın aldığı e-posta uygulaması Mailbox’ın Android sürümünü de yayınlarken, Mailbox’ın Mac sürümü içinde kapalı betaya başladığını duyurdu. İsterseniz bu bağlantıdan Mailbox for Mac betasına kayıt olabilirsiniz. Böylelikle Mailbox bir anda iki yeni platform ile tanışmış oldu.

Ayrıca Dropbox, Mailbox ve Carousel duyurularıyla birlikte Dropbox for Business’a yeni özellikler eklerken, Sujay Jaswa’nın CFO, Dennis Woodside’ın ise COO görevine getirildiğini duyurdu.  Bakalım Dropbox’ta yaşanan bu hareketlenmeler şirketi nerelere taşıyacak?

 

Dropbox Carousel 2

Dropbox’ın yayınladığı Carousel uygulamasını iOS cihazınıza buradan, Android cihazınıza buradan indirebilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan bir diğer uygulama, Android için Mailbox’a ise buradan ulaşabilirsiniz.

Dropbox Hacklendi!

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK