DJI Osmo Mobile Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

DJI Osmo Mobile Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

0
PAYLAŞ

Drone modelleri ve kamera çözümleriyle tanıdığımız DJI, kamera konusunda bir adım daha ileri giderek Osmo Mobile’i tanıttı. IFA 2016 Fuarı devam ederken birbirinden önemli ürünler tanıtılmaya devam ediyor. Şüphesiz ki DJI Osmo Mobile de bunlardan biri.

DJI Osmo Mobile Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı
DJI Osmo Mobile selefi DJI Osmo gibi hareketli video kayıtlarında mükemmel gimbal desteği ile sarsıntısız görüntüleri kullanıcılarına sunuyor. DJI Osmo ile kameralara yönelik çözümünü bir adım daha ileriye taşıyarak telefondan video çeken kullanıcılarına da sağlıyor. Günümüzde sürekli mobil cihazlarımızı yanımızda taşıdığımızı ve kamera kalitelerinin yükseldiğini düşündüğümüzde Mobile Osmo da kullanıcıların ilgi odağı olma konusunda en büyük adaylardan biri olacaktır.

Cihazın bluetooth aracılığıyla DJI GO uygulaması ile birlikte kullanıldığında tıpkı Phantom 4 drone modelinde olduğu gibi seçilen nesneyi takip etmesi söz konusu. Cihaz 3 eksenli görüntü sabitleme yeteneği ile muazzam görüntüleri kullanıcılarına ulaştırabiliyor. Osmo Mobile 2.5 saat civarındaki şarj olma süresine sahipken tam dolu bir batarya ile 4.5 saat aktif kullanım gerçekleştirilebiliyor.

Cihazın piyasada satılmasıyla birlikte en çok vlog çeken youtuberların kullanacağı tahmin edilirken 4K desteği sayesinde belgesel, kısa film ve düşük bütçeli aksiyon içeren sahnelerin çekilebilmesi de mümkün.

Berlin’de düzenlenen IFA 2016 Fuarı’nda tanıtılan ürünün fiyatını DJI, 299 dolar olarak açıkladı. Açıkçası bu tarz bir kamera çözümünün güzel bir fiyatla gelecek olması birçok kullanıcı gibi bizi de heyecanlandırdı.

DJI Osmo Mobile Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı 2

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK