Diablo 3’ün Xbox One Kalitesi Belli Oldu

Diablo 3’ün Xbox One Kalitesi Belli Oldu

0
PAYLAŞ

Diablo 3 Xbox One’da 900p’de çalışacak. 

Blizzard’ın başarılı serisi Diablo’nun son oyunu olan Diablo 3: Ultimate Evil Edition’ın yeni nesil oyun konsollarına gelmesi için büyük bir çalışma sürüyor. Oyunun yeni nesil oyun konsolları olan Playstation 4 ve Xbox One’a gelmesinin yanı sıra bu platformlarda sahip olacağı görüntü kalitesi merakla bekleniyor.

 

diablo-iii-ultimate-evil-edition-xbox-one

 

Bilgisayar oyuncularının beğenisine sunulan oyun Diablo tutkunları tarafından oldukça beğenildi. Konsol oyuncularının da merakla beklediği Diablo 3 hakkında açıklamalarda bulunan oyunun baş yapımcısı Julia Humhreys, Diablo 3’ün Xbox One görüntü kalitesini 900p olarak açıkladı. Blizzard’dan geçtiğimiz yıl sonunda yapılan açıklamaya göre ise oyunun Playstation 4’teki görüntü kalitesi ise 1080p olacak.

Humhreys’e Diablo 3’ün Xbox One ile Playstation 4’de farklı görüntü kalitelerinde çalışması sorulduğunda ; Baş yapımcı önceliklerinin görüntü kalitesinden çok fps yani saniyede görülen resim sayısı olduğunu aktarıyor.

Diablo 3’ün Playstation 4 versiyonu ile ilgili ortaya atılan bir diğer iddia ise oyunda yeni düşmanların yer alacağı olarak karşımıza çıkıyor.

Google’dan Her Gün Yeni Bir Doodle

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK