Bataryasıyla Dikkat Çeken Eton Thor

Bataryasıyla Dikkat Çeken Eton Thor

1
PAYLAŞ

Eton Thor, Çin’den 5.000 mAh bataryaya sahip akıllı telefon

Geçtiğimiz yıllara kadar akıllı telefon pazarında daha çok taklit modeller sunan Çin pazarı son yıllarda giderek gelişmeye devam ediyor. Gelişen markalardan biri de Eton Thor.

Birçok büyük firmanın geliştiği bu ilkede üst seviye modellerde çok ilgi görmekte. Xiaomi, Oppo gibi birçok firma ürünlerini çok başarılı satış rakamları ile satmaya devam etmekteler. Son olarak Çin’den yeni bir telefonunun duyurusu geldi. 5.000mAh batarya ile beraber 9mm kalınlığa sahip Eton Thor ismine sahip yeni akıllı telefon bataryası ile ön çıkıyor.

 

Eton_Thor_scroll_1

Akıllı telefon pazarında bu konuda ilk telefon olarak gösterebileceğimiz Eton Thor, bekleme modunda 1100 saat dayanabilmekte. BU da yaklaşık olarak 46 güne eşit olmakta. Bu konuda lider olarak görünen bu cihazın diğer modeller ile karşılaştıracak olursak Apple iPhone 5s beklemede 250 saat yani 10 gün dayanabilmekteydeyken Samsung Galaxy S4’in şarjı ise 15 gün gidiyor. LG G2 ise beklemede 38 gün gidiyor.

Bunun yanında Eton Thor modeli 3G’ye bağlı iken 21 saat aralıksız konuşma imkanı sunmakta. Bunun yanında MediaTek’in 8 çekirdekli MTK6592 yongasetinin yer aldığı bu cihazda 2GB RAM ve Mali 450 grafik birimi bulunmakta. 4G LTE desteğine sahip olmayan bu cihazın fiyatı hakkında bilgi bulunmuyor. Büyük ihtimalle sadece Çin’de satılacak Eton Thor, dev bataryası ile öne çıkacak gibi görünüyor.

OnePlus One Snapdragon 801 ile Geliyor

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK