Camera MX Uygulamasına Hareketli Fotoğraf Özelliği Eklendi

Camera MX Uygulamasına Hareketli Fotoğraf Özelliği Eklendi

0
PAYLAŞ

Camera MX uygulamasına hareketli fotoğraf özelliği eklendi. Bundan sonra Android cephesinde de Camera MX uygulamasıyla hareketli fotoğraf kaydetmek mümkün olacak.

camera-mx

Apple’ın, iOS 9 ile sunduğu yeniliklerin başında Live Photos özelliği geliyordu. Bu hareketli fotoğraf özelliğini Android cephesinde de Camera MX uygulamasıyla birlikte deneyimlemek mümkün oluyor. Camera MX’de gerçekleştirilen bir güncelleme sayesinde Apple’ın yeni nesil iPhone’larda iOS 9’la birlikte sunmaya başladığı Live Photos özelliği benzer şekilde kullanılabiliyor.

Camera MX ile gerçekleştirilen fotoğraf çekimlerinde öncesi ve sonrasında kaydedilen video sayesinde hareketli bir görüntü elde edilebiliyor. Elbette bu özellik şimdilik yalnızca Camera MX’in galerisi içerisindeki fotoğraflarda kullanılabiliyor. Bu sayede az önce de bahsettiğimiz gibi Apple’ın hareketli fotoğraf sistemi Live Photos, Android cephesinde de kullanıcılar tarafından deneyimlenebiliyor.

Android’de bu özelliğin ilerleyen sürümlerde varsayılan olarak sisteme entegre edilip edilmeyeceği ise şimdilik bilinmiyor.

22 MB boyutundaki Camera MX uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Aşağıdaki bağlantı üzerinden Google Play vasıtasıyla indirebilirsiniz.

Camera MX: Google Play

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK