Camera Awesome Android’de!

Camera Awesome Android’de!

0
PAYLAŞ

iOS dünyasının başarılı yapımlarından bir tanesi daha Android saflarına katıldı. Camera Awesome, sınırlı cihaz desteği Android’li akıllı telefonların hizmetinde.

Telefonunuzun kamerasıyla daha başarılı fotoğraflar çekin, videolar kaydedin! iOS platformunda 20 Milyon’dan fazla indirilen ve alanındaki en başarılı seçeneklerden biri olarak kabul gören Camera Awesome, başarısını Android’li cihaz sahiplerine sunmaya hazırlanıyor.

Kolay fotoğraf çekim modlarına sahip olan uygulama,  çekim yaparken kamera kontrolünde daha yetkin olmanızı sağlamaya çalışıyor. Yüz takip sisitemi ile en iyi odaklama, yazılımsal görüntü sabitleyici, farklı panorama modları, pozlama, beyaz dengesi ve ISO ayarları, uygulamanın sahip olduğu yeteneklerden.

camera_awesome_android4

Cihazınızın izin verdiği ölçüde yüksek çözünürlüklü fotoğraflar çekebilen ve video kaydedebilen yazılım, hızlı filtreleri ile de fotoğrafı çekim sonrasında ne iyi hale getirmeye çalışıyor. Sosyal ağlarda kolay paylaşım özelliklerine de sahip olan Camera Awesome, NVIDIA Tegra 4 işlemcili cihazların yanı sıra Samsung Galaxy S3, S4, Galaxy Nexus, Note 2, Note 3, Nexus 4, Nexus 5, Nexus 7 (2013), Nexus 10, Sony Xperia Z, HTC One, Motorola Droid Razr, Motorola MotoX modellerini destekliyor.

Uygulamayı Android’li akıllı telefonunuza indirmek için burada yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Motorola Moto G Sonunda Resmiyet Kazandı

Yorumunuzu buraya yazın

Loading Facebook Comments ...

BİR CEVAP BIRAK