Call of Duty Severlere Müjde: Terminal Geri Dönüyor

Call of Duty Severlere Müjde: Terminal Geri Dönüyor

0
PAYLAŞ
Call of Duty®: Infinite Warfare (Current MP)_20160713042543

Battlefield 1 ile beraber başlayan ve ardı sonu gelmeyen Call of Duty®: Infinite Warfare tanıtım videosu dislike’ları sonucu yapımcılar, oyuncuların ilgisini çekmenin yolunu buldu. Bugün San Diego Comic-Con’daki Call of Duty®: Infinite Warfare paneli esnasında Activision ve Infinity Ward, Terminal’in geri döndüğünü duyurdu!

Call of Duty®: Infinite Warfare (Current MP)_20160713042543

Call of Duty®: Modern Warfare® 2’nin en sevilen çokluoyuncu haritası, Call of Duty: Infinite Warfare’in nefes kesici güzellikteki yeni ortamlarından biriyle yeniden tasarlandı. Call of Duty: Infinite Warfare’in herhangi bir versiyonu için ön sipariş veren oyuncular Terminal Bonus Haritasına sahip olacaklar; artık Ay’daki bir uzay gemisi limanı olan harita orijinaline sadık bir oynanış sunarken yeni oynanış öğeleri de ekliyor ve görsel olarak da çıtayı yükseltiyor. 

 

Ayrıca ekip Call of Duty: Infinite Warfare’den yepyeni oynanış görüntüleri de yayınladı ve tek kişilik hikayeden görüntüler sundu.

 

 

Call of Duty: Infinite Warfare Hakkında

Ödüllü Infinity Ward stüdyosu duygusal, karakter odaklı bir anlatım ile liderlik kavramının ağırlığını ve beraberinde getirdiği sorumlulukları konu alarak hikaye anlatımında yeni bir dönem başlatıyor. Oyuncular Dünya’nın son savaş gemilerinden biri olan Retribution’ın komutanı, Tier 1 Özel Operasyonlar askeri Yüzbaşı Reyes rolünde savaş zamanında liderliğe soyunacaklar. İnanılmaz derecede zorlu günlerin yaşandığı bu dönemde Reyes güneş sistemimizin uçsuz bucaksız enginliğine yayılan yeni savaş alanlarında acımasız bir düşmana karşı koalisyon güçlerinden geri kalanlara liderlik edecek.

 

Infinite Warfare, Call of Duty® serisine yeni silahlar, yeni oyuncu yetenekleri ve etkileyici yepyeni ortamlar ekliyor. Heyecan dolu tek kişilik hikayeye ek olarak Call of Duty: Infinite Warfare’de kapsamlı bir çokluoyuncu modu ve benzersiz işbirlikli zombies deneyimi de yer alacak. Daha geniş ayrıntılar 2 – 4 Eylül tarihlerinde düzenlenecek olan Call of Duty® XPetkinliğinde açıklanacak.

 

Call of Duty: Infinite Warfare PlayStation® 4 sistemi, Microsoft Xbox One oyun ve eğlence sistemi ve PC için 4 Kasım’da çıkacak.